Fudbal

AUU ŠTA SE DESILO! KAKVO FINALE! Majstorija Mbappea! Savršen volej za veliki povratak Francuza!

Francuzi su se vratili na nevjerovatan način u finalu. Kylian Mbappe je za dvije minute postigao dva gola te je sada rezultat 2:2.

Prvo je veliku glupost napravio Otamendi koji je napravio prekršaj nad Thuramom kojeg je sudija Marciniak okarakterisao kao penal.  Mbappe je rutinski zabio, ali ostaje dilema što poljski arbitar Otamendiju za povlačenje sa leđa nije pokazao ni žuti karton.

Novi šok za Gaučose i totallno ludilo među Argentincima uslijedilo je minut kasnije. Na scenu je ponovo stupio Mbappe te je fenomenalnim golom poravano za 2:2. Francuzu je to bio sedmi gol na turniru. Ludnica tek sada slijedi…