Fudbal

Bomba za sjećanje na stare dane, Pedro projektilom matirao Udinese!

Roma je u 3. kolu Serije A savladala na gostovanju ekipu Udinese sa 0:1. Nije ovaj meč ponudio previše ljepote, a utakmicu je na kraju odlučila istinska majstorija Pedra Rodrigueza.

Roma je u prvom poluvremenu imala veliku šansu preko Edina Džeke. Iako je dijamant napravio sve kako treba, završnica je bila loša i propala je velika šansa.

Imao je i Udinese itekako opasnih situacija pred golom Vučice. Ni oni nisu uspjeli zabiti, pa se na odmor otišlo bez golova. Nakon deset minuta igre u nastavku Roma je povela. Majstorski gol je zabio Pedro.