Fudbal

Bordo tim doživio novi poraz: Pogledajte nevjerovatne promašaje igrača Sarajeva protiv Sloge

Dobojska Sloga je u 14. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine u Modriči savladala ekipu Sarajeva rezultatom 1:0. U doista uzbudljivom meču Bordo tim je promašio nevjerovatne šanse, a Sloga je to na kraju kaznila i došla je do tri boda.

Sarajevo je imalo dvije nevjerovatne situacije za postizanje pogotka. Prvo je Ahmetović u 9. minuti nakon jednog sjajnog proigravanja izašao sam pred golmana Sloge Đulčića, ali šutirao je preko gola.

U 60. minuti Ivan Ikić je istrčao kontru, iskoristio grešku golmana Sloge bio je ispred njega prazan gol, međutim fudbaler Sarajeva nije šutirao, želio je da s loptom uđe u gol, to igrači Sloge koriste i zaustavljaju ga.

U videoprilogu pogledajte ove dvije nestavarne situacije!