Ostali sportovi

Ima li ko jači? Nevjerovatni hakleri upisali i petu pobjedu u kvalifikacijama!

Futsal reprezentacija BiH je večeras u Skoplju ostvarila i petu pobjedu iz isto toliko mečeva u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2022. godine. Zmajevi su sa 3:2 savladali Sjevernu Makedoniju.

Bosna i Hercegovina je prije mjesec dana, pobjedom nad Rumunijom, obezbijedila prvo mjesto u grupi, tako da su posljednje dvije kvalifikacione utakmice protiv Sjeverne Makedonije i Srbije samo formalnost.

Prvo poluvrijeme završeno je minimalnim vodstvom našeg tima. u 13. minuti susreta loptu je kroz noge Petrovskog poslao Sesar. Na startu drugog dijela, tačnije u 23. minuti kada je uz pomoć stative Milanovića savladao Rangotov.

U 36. minuti poslije lijepe kombinacije zabio je Hrkač za 1:2. U posljednjoj minuti prava drama. Prvo je Sjeverna Makedonija uspjela izjednačiti, da bi 12 sekudni prije kraja Jelić postigao kontroverzan gol za pobjedu.