Fudbal

Nestvaran preokret Crvenih đavola na Old Traffordu, čudesni Ronaldo srušio Atalantu

Nevjerovatan meč u trećem kolu Lige prvaka u skupini F odigrali su Manchester United i Atalanta. Na Old Traffordu vidjeli smo dva različita poluvremena. U prvom je tim iz Bergama odigrao fenomenalno, United je bio na spavanju, a gostujući igrači su to znalački koristili.

Igrala se 15. minuta kada je Pašalić pogodio za 0:1 na asistenciju Zappacoste, da bi Demiral u 29. minuti pogodio za 0:2 i rezultat prvog poluvremena.

Činilo se da je United pred novim porazom, a onda nevjerovatno drugo poluvrijeme i možemo reći filmski preokret Crvenih đavola. Prvo je Rashford u 53. minuti na asistenciju Fernandesa smanjio na 2:1, da bi Maguire u 75. minuti na novu asistenciju Fernandesa poravnao na 2:2.

I onda, pogađate, na scenu stupa, a ko drugi, nego Cristiano Ronaldo koji u 81. minuti na asistenciju Shawa pogađa za 3:2 i donosi Unitedu velika tri boda.