Fudbal

Umalo da Elche priredi veliku senzaciju: Kraljevi se spasili poraza u sudijskoj nadoknadi

U okviru 22. kola španske La Lige Real Madrid je na svom stadionu dočekao neugodnu ekipu Elchea i svojim navijačima priredio veliko razočarenje, jer su odigrali nerješeno 2:2.

Madriđani su dobro krenuli u utakmicu i dobili penal u 33. minuti, koji nije realizovao Benzema. Kazna je uslijedila vrlo brzo, kada Lucas Boye u 43. minuti dovodi Elche u vodstvo.

Šok za Kraljeve desio se u 76. minuti kada Pere Milla udvostručuje prednost gostiju nakon sjajne akcije. Real je nakon toga krenuo na sve ili ništa. U 82. minuti Luka Modrić je smanjio rezultat sa bijele tačke.

U drugoj minuti sudijske nadoknade, Militao sjajno pogađa glavom na ubacivanje Viniciusa za podjelu bodova na Bernabeu. Svakako da Carlo Ancelotti ne može biti zadovoljan ovim rezulatom.